Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečně osmnáct

26. 12. 2008

Už je to tak, narodila jsem se dva dny před Vánocema.Hodně lidí říká, že je to docela blbé, když dostanu všechny dárky najednou a nebo hůře...když něco dostanu a mám to " na Vánoce i narozeniny, když jsem je měla". Nutno dodat, že ta druhá možnost u mě zatím neexistuje, všichni pilně nosí dárečky zvlášt :) Asi ví, že kdyby mě chtěl někdo obrat o dáreček jen proto, že je to blízko Vánoc, asi bych ho roztrhla jako hada.

Jsem dítě zimy a tak nějak jsem si na to za ty roky zvykla. Nevadí mi slavit to najednou, skoro... jen kdybych se k tomu ještě jmenovala Eva, bych asi rodiče proklínala :D  naštěstí svátek slavím v srpnu. 

Na osmnáctiny jsem se těšila odmala, táta dycky říkal, že dostanu auto :) Nu, auto jsem sice nedostala - ani ještě nemám řidičák  a ani bych ho nechtěla - ale dostala jsem dvoje stříbrné náušnice. Někteří si myslí, že je to málo, ale pro mě není, náušnice jsem moc chtěla, protože až donedávna jsem neměla žádné. Tyhle jsou vážně nádherné. Fotky bych přidala, ale nějak se mi nepodařilo vyfotit je tak, aby byly hezky vidět všechny detaily, buďto je vidět jen obrys a nebo jsou bílé pod tím bleskem, takže je možná uvidíte až na mně na nějaké další fotce. 

Dort jsem měla taky, čokoládový, dokonce jsem si ho sama upekla.Byl trochu křivý, ale což, byl můj :)) A dobrý byl taky, celý se snědl. Je to fajn, být plnoletá, ten pocit, že s můžu už koupit co chci, budu vpuštěna, kam chci, nebudu se cítit provinile při klikání na tlačítko se souhlasem, že je mi 18, když se chci podívat na něco sprostýho na netu :D ( s tou provinilostí si dělám srandu, hehe ).

A poprvé jsme si s našima na narozky připili.  Bílým vínem.  Zato na Štědrý večer jsme si u večeře připíjeli červeným a musím dodat, že bílé mi chutná víc. I když možná to bude kus od kusu ( rozuměj značka od značky či láhev od láhve?), jelikož za svůj nedlouhý život jsem ještě moc alkoholu nezkusila.

Vánoce byly vskutku bohaté,  protože den předem mi službu vypověděl notebook. Chcíp a nejede. Asi ani nepojede, ale to se uvidí v servisu po Novém roce. Jisté je, že jsem dostala pod stromeček notebook nový, což je naprosto super. Je to Fujitsu Siemens, takový ten s bílou klávesnicí a černým monitorem, kdyby to nějakého pc znalce zajímalo :)) Kromě toho jsem dostala  krásné fialové šaty, spoustu kosmetiky... no samé hezké věci.

Mamce jsem koupila krém na vrásky - sama ho chtěla -  a tátovi deštník a nůžky, taky je chtěl. Bratr dostal triko s výstižným nápisem: Můj mozek má dovolenou. Bude ho nosit do školy. To bude sranda.

Letos byla doma fajn atmosféra. Až na to, že jsme se s bratrem poprali na štědré odpoledne, se nic zvláštního nestalo. Je to tu vonět po Vánocích ( a bohužel po cigaretách, ale to i jindy přes rok ), máme blikátka na okno a svíčky... a kočičky řádí a je fajn :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář