Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měla bych napsat knihu

14. 6. 2010
Tak nám zase zmizel Sleepyho blog, proč asi? Tuším... ale  jistě to nevím. Ale jestli je to tak - seš  pěknej srab.

V noci chcalo, byla taková bouřka, že blesky oslňovaly celou místnost a všechny naše zvířátka se bály a tulily. Nebály se ani tak toho zvuku jako světel. A mi se tak dobře spalo, protože  zvuk deště je super a vůbec, bouřky - miluju tu sílu přírody. Teda ne že bych zrovna toužila po nějakém tornádu :o)

Někdy bych chtěla, aby všichni lidi měli blog, to by se to potom surfovalo a četlo... a určitě bych některé lidi poznala líp než teďkom, protože  na blog lidi píšou, když jsou většnou ve srabu, nudí se  a nebo prostě mají grafomanii.


Chtěla jsem napsat knihu, ale nevím o čem, nic delšího než jeden článek napsat nedovedu. Nebo si aspoň myslím, že nedovedu. Ale obdivuju všechty ty spisovatele, že mají pořád náměty. Já nemám svou Lauru jako Petrarca, ani bujnou fantazii jako Viewegh. Jisté je, že  kdybych aspoň tušila, jak projmout postavy, jak to všecko zaplést tak, aby se to na konci rozpletlo, tak bych to zkusila. Leč nějak nevím, jak začít, jak na to...


To, že někdo píše slohovky, neznamená, že by z  něj byl dobrý spisovatel :D Tady to vidíte. Taky mi bylo řečeno, že bych měla jít na žurnalistiku. No nevím, skončit v životě můžu leckde a nebavilo by mě asi psát jen proto, že bych musela. Raději si napíšu něco jen tak sama...

Včerejší večer jsem strávila nad fanclubem Šmajdoslava. Ty holky tam vymýšlej pěkné povídky, tzv fan fictions. Je to většinou nějaký příběh o lásce, o Šmajdoslavovi, o hrozných životních útrapách, něco jako ehm... telenovely. Ale co je na nich  špatného? Každá holka potřebuje nějakou tu svoji ikonu prince, protože všechny jsme v duši princezny.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(Karisek98, 14. 12. 2012 15:23)

Já se zrovna snažím psát knihu, pokud máš zájem, přečti si ji na http://www.reveriedreams.blog.cz. No, na psaní neexistuje žádné pravidlo, prostě začni jakkoliv psát a uvidíš. Taky bys mohla zkusit začít něčím kratším, jako třeba povídkou. Hodně štěstí.

:))

(Veverka, 16. 6. 2010 18:00)

Ne "Měla bych" ale "Můžu napsat knihu"! :D

O.o

(EightySix, 16. 6. 2010 9:28)

Zkrať "rewind" na "rew";)