Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje sobota

4. 4. 2009
Tak teďkom večer je mi nějak divně, trochu zima, trochu mi teče z nosa, takže je možné, že budu nemocná a nikam nepojedu ( chci o velikonocích do Prahy).  Takže to teda ne, uvařila jsem si čaj proti nachlazení, nevím, jestli je to něco platné, ale aspon pro dobrý pocit. A aj dobře chutná. Některé čaje chutnají jako zubař a to je fuj.
Pořád mám potřebu řešit vzhled, občas mám dojem, že je to takové ústřední téma mého života, které se tak nějak dycky vynoří. Ale obvykle se navenek tvářím jako že nic ( stejně jako většina dalších).
Dopoledne jsem byla na burze minerálů a koupila si mimo klíčenky i troje náušnice. Jedny s perlou, další s křišťálem a s ametystem. Fialovou mám celkem ráda. Tak jsem utratila, co jsem vydělala za Ori a  zase jsem short od money ( vzpomínka na zš). Bylo aj hezky, takže se mi moc nechtělo domů, slunko svítilo a dostala jsem chuť jít se koupat do akvaparku.
Je zvláštní, že někdy mi slunko působí depku a někdy radost, asi podle toho, jestli mám s kým jít ven nebo ne. Dneska jsem se vrátila až ve čtvrt na deset, to normálně nedělám. Byla  jsem napřed u Kohumy učit se matiku ( nejde a nejde...) a pak jsem šla ven s Katkou. Bylo to celkem fajn, měla jsem náladu být venku a jen tak chodit a jen tak sedět a jen tak dřístat. Normálně bych to možná i považovala za ztrátu času, prostě podle toho, jak mám zrovna náladu a jak to cítím. Dlouho jsem takhle nikde venku s nikým nebyla... kromě včera s Erolí. Když začne být ve vzduchu cítit léto, je to hned jinačí než v té plískanici.
Bylo zvláštní sedět v altánku na "náměstí" před podchodem a pozorovat krysy a potkany, jak běhají do děr a z děr  a jak se snaží  ulovit něco k snědku. Po setmění jsme  pozorovaly lidi. Někteří už opilí, jiní se na to teprv chystali, ale všichni mířili na zastávku, vyfiknutí, nejčastěji party mladších... to se ví, jdou pařit. Sobota večer...
Připadala jsem si trochu jako na  dovolené, takový ten letní vzduch a takové to letní stmívání, taková ta romantika, měla jsem i chuť někam jít... ale jen jsme tam tak seděly a dívaly se a pozorovaly... já nikdy takhle v klubu nebyla a ani nějak není s kým a nevím, zda by se mi to líbilo. Myslím, že je to spíš o té společnosti než o tom, že je to bar a že se tam pije. A já neznám nikoho, s kým bych takhle chtěla jít a s kým je to fyzicky možné. Jít  někam jen proto, abych šla, mi přijde hloupé. Když mám přátele na icq... každý má ty svoje někde.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář