Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olalala Báňská?

26. 6. 2009
Tak jsme dneska byli na exkurzi na Báňské. Jak to jen popsat... krásná škola ,krásní chlapi, příšerné obory s eště příšernější matikou a fyzikou, nemluvě o sestrojování podivných perpetuum mobile...
Škoda, že tam nemají i něco pro baby. Ne pro baby s chlapským mozkem, jak se vyjádřila trefně Shaki, ale pro normální baby, které si chtějí odpočinout od babskýho kolektivu a rády by trošku změnu.
Ale asi smolík. Větší prdel byla, když jsme jeli domů. To jsem potkala třídní a optala se, zda půjdeme i na Ostravskou Univerzitu, no pěkně hnusně mi odbrbla, že tam mají přece den otevřených dveří... a pak mě zdupala, že nechcu jet přece na výlet a že včera jsem nepřišla na trajdací pochod na hory a nenapsala jí smsku :) A taky, že kdo nejede na hory, bude psát seminárku...  Prý jako trest. No raději budu psát seminárku, než abych tvrdla tři dny v Praze s lidma, které nemám ráda a kde se bavím  nějak víc možná se dvěma osobama.
Možná namítnete, že se tam aspoň lépe poznáme, ale nemyslím si. Když se to nestalo za ty tři roky, teď už se to nespraví, můžeme se maximálně tolerovat. Nechápu ovšem, že je kolem toho takové haló, že někdo nechci... aspoň nebudu na obtíž, bude o starost méně, o člověka méně, který by se teoreticky mohl ztratit, být přejet autem, tramvají, metrem, vypadnut z okna a všelijaký další katastrofy, které straší učitelky v noci před spaním.
A budeme mít nové štěňátko - jupí :)

Konečně krátký článek, že, Sleepy?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář