Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny končí

30. 8. 2008

No,  je to tak, zítra je neděle a pak už pondělí a škola, teda spíš divadlo, jak je u nás zvykem. Bratr se dnes celý den pilně chystá na adapťák, od zítřka je totiž studentem našeho ústavu a nastupuje mezi skoro samé holky, tak to bude budď velká sláva a nebo velký propadák. Je totiž tak trochu .. individualista :-)) Táta říká, že je svojský,Viky, že je zaostalý a já, že je prostě blbý, ale možná bude spokojenej... nebo aspoň nebude mít moc velké problémy.

Popravdě, nedovedu si představit, co bude dělat dva a půl dne bez jakékoli elektroniky vyjma mobilu ( skoro nepoužívá ) a lednice. Nikde žádný Playstation ani náznak počítače... :-))

Každopádně od něj bude klid a určitě to bude zajímavé, až přijede.

Taky jsem zjistila jednu důležitou skutečnost a to tu, že moje Líza je ve skutečnosti Líz. Prostě jí narostly koule. Z toho plyne poučení nekupovat pískomily mladší než 6 - 7 týdnů. Můžete se dočkat nemilého překvapení. Současný stav čítá 4 samce a jednu samičku. Další exemplář pořizovat nebudu, už to stačí.
U Lvice jsem se mazlila s potkanama, dojmy jsou různé. Mezi ty fajn patří to, že je to hebké, chlupaté, mazlivé, neutíká to, ale tulí se to k člověku... mezi ty méně fajn to, že mě počurali a pokakali. Fuj. Byste nevěřili, jak potkaní moč smrdí.
Kromě toho naši z představy potkana nejsou moc nadšeni, současný myšinec jim stačí...takže potkan asi jen tak nepřibyde.
Uvažovala jsem i nad morčátkem, ale to je choulostivé a taky to docela smrdí a musí se tomu často měnit podestýlka, takže při mé lenosti by mi ten chudák celkem solidně zasmrádal. Pískáči jsou fajn v tom, že stačí měnit jednou za měsíc a je to v pohodě. Když jsou vedra, tak se to vymění dřív po kontrolním čmuchnutí :))

Celkem se divím, že mi zatím všichni žijou,  teda až na chudáka Káju. Zájemce o jeho příběh, kteří jej ještě neznají, odkazuju na své starší články. Nejsem totiž kdovíjak dobrá chovatelka, zatím mi skoro všechno chcíplo. Bude to tím, že jsem líná se o ryby a želvy a podobnou havět starat :)) Pískáčci jsou nenároční, dám jim žrádlo s vodou a je to.

Umh, už končím o těch myšoidních tvorech a povím vám třeba o tom, že mám zase zkažený počítač. Tentokrát odešel monitor a celý noťas mi na  dva týdny zmizel, proto po večerech okupuju bratrův PC. Není rád.

Co se mi hodně líbí, je pomyšlení, že už mi zbývá jen rok a půl školy, cca. Bude třeťák, tam už chodí velké holky :D Taky nám fajně upravili rozvrh, takže nebudu chodit domů moc pozdě a ani tam sedět zbytečně moc volných hodin. Akorát holky si stěžujou, nevím proč... nelíbí se jim, že nebudem přejíždět na jiné budovy ( loni jim vadilo, že pořád přejíždíme ) a že budem pořád na Májovce, která se jim prý nelíbí, protože vypadá jako ubytovna a ne jako škola.
Nevím, jak ony, ale já raději budu sedět do půl třetí na "ubytovně" než do čtyř  v krásné škole :-)) Také přibydou více odborné předměty... no, musím to přiznat, docela ostudně šprťácky se tam i těším. Ale jsem si vědoma toho, že může přijít prudké ochlazení... pravděpodobně přijde. Ale co, čím dřív to přijde, tím dřív budou zase prázdniny :)

Zítra uděláme s žabulínem hezkou tečku za létem a zajdeme si do kina na Máj. Kino mám ráda. On má rád kolo, tak jsme včera byli trochu na kole. A co bude potom, to se zatím neví :)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Booo ya!!!!!!

(Ni-chan, 11. 9. 2008 19:14)

Lorriiiii tak Líza je vlastně on.To nic i tak na něj dej pozor.Jak tak koukám máš doma celkem pěknej myšinec.Ale potkánci by byly fajn.To bych měla důvod se za tebou stavit.Já je nemám povolený. fňuk