Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stužkovák

7. 11. 2009
Tak byl včera stužkovák, popravdě jsem od něj moc nečekala, ale všichni dorazili krásně oblečení, učesaní, některé jsem nemohla ani poznat a nebyla jsem sama. Pár lidí dokonce pochválilo i mě, och :)
Seděla jsem u stolku s Veverkou a Kačou, bohužel díky malému lokálu  jsme nemohli sedět všichni pohromadě, řekla bych, že velikost prostor se rovnala většímu obýváku průměrné domácnosti :D
Celkem dlouho se čekalo na naši paní Janičku F., až už byli všichni nervózní, ale nakonec dorazila a mohla se začít podávat večeře. Byly kuřecí plátky s broskví a hranolkama a oblohou, takže mňam. Veverka teda nerada hranolky, tak si dala brambory, což nikdy, ale nikdy nepochopím :D
Nu, aspoň má v sobě o něco méně rakovinotvorných látek z horkého oleje:) K dispozici jsme měli předem zaplacenou lednici plnou pitiva všeho druhu, takže byla kola, sprite, džusíčky Cappy a spousta alkoholu.
Po vydatné večeři( někteří teda zklamali a jedli lososa, fujky to rybu ), se mohlo začít s programem. Úvodní řeč, pasování na maturanty a stužkování.  Stužky máme dvě tmavě modré a jednu bílou, a kromě názvu školy a oboru tam je i nápis, který prý se doufalo, že tam nakonec nedáme:D "Zdeni, neodložíme si to?"(vypovídající o oblibě písemek z chemie).
Při přísaze na lebku jsem jim tu lebku jaksi strhla dolů z rukou, takže  se mi všichni smáli, hlavně Kohuma:) Já musím mít dycky něco extra, no.
Následovalo promítání našich fotek jak jsme byli malí a učitelky měly hádat, kdo to je. Většinou neuhodly, ale není se co divit, když průměrný věk dětiček byly cca 3 roky dle mého skromného odhadu.
Proběhl také vědomostní test obsahující  otázky typu: Kolik je v naší třídě pravých blondýnek a potom se mohlo začít nezřízeně chlastat. Magister, vodka, víno červené i bílé, to vše míchané s kolou a jinými nápoji.
Celkem sranda byla, když jsem se zasekla na záchodě ( zasekávám se tam nějak často ) a ještě to byl takový ten typ, kdy nahoře  není přepážka, ale zeď , takže kdyby mě tam třeba nikdo nenašel, tak bych se tam bídně udusila. Ani klíč nešel přehodit na druhou stranu a mně to prostě ne a ne jít odemknout.
Peter ze mě měl na druhé straně srandu, zatímco jsem kvíkala, že se bojím a že chci ven:D No jo, klaustrofobie. Nakonec nějak zasáhla pí uč Evka S. a  úplně normálně vzala za kliku a otevřela. Tak nevím:D
Ale tak opilá, abych neuměla otevřít dveře jsem snad nebyla. Jen tak trochu v náladě, jakože mi přišlo všechno k smíchu, tak se na mě někteří divně dívali a šuškali si něco o první zkušenosti s alkoholem,  protože nevěděli, že takhle se chovám pokaždé, co si něčeho cucnu.
Je fakt, že jsem kdysi říkala, že nic nepiju, protože v patnácti jsem fakt nic nepila:D ale 4 roky jsou 4 roky. Alkoholik nejsem, pařby ráda nemám, ale s přáteli si příležitostně něco dám. A pak se směju a směju.
Z toho vyplývá, že i když mi  Kača říká ironicky " sluníčko", protože jsem vyhlášený negativista,  tak uvnitř asi budu veselá. Když spadnou zábrany.
V průběhu  večera se Veverka tak opila, že šla tančit s lidma, se kterýma se nikdy moc nebavila, a pak přišla s tím, že je jí blbě. Kača šla domů, aby byla fit na zítřejší oslavu, a tak postupně zmizeli všichni, se kterýma jsem si měla co říct.
Stalo se, že jsem seděla a zírala a hledala, kde se ještě něco děje. Nic moc, dokonce jsem asi vypadala tak znuděně, že pí uč Janička F. si mě zavolala, ať jdu k nim ke stolu, že jsem tam taková zapomenutá. Pak proběhl pokus o konverzaci, kam že chci jít na školu, načež jsem odpověděla, že nevím, že se na nic nehodím a asi budu na pracáku ( což je pravda a taky jsem si zrovna hověla v jakémsi opuštěném splínu a pocitech méněcennosti, možná alkoholem?), pak asi usoudila, že jsem nudný společník, a o půlnoci jsem šla domů. Už byla nuda, naštěstí mě z centra Ovy odvez tatík, sama tramkou bych si asi netroufla.
Bojím se lidí. Ale stužkovák byl fajn.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář